Україна і Росія зійдуться на боксерському рингу в супертяжах

Vbetnews.com

Менеджер Олександра Усика Едді Хірн зробив офіційну заяву про угоду з представником російського боксера Олександра Повєткіна на бій, наперекір тому, що переговори ще не закінчилися.

За словами промоутера Олександра Усика, Повєткін є досить серйозним і небезпечним супротивником, що він і продемонстрував під час бою з Ентоні Джошуа. Саме з цієї причини Едді Хірн до сих пір не може повірити в той факт, що Усик прийняв рішення починати з хевівейта такого високого рівня. Всупереч цьому, промоутер українського боксера бачить позитивну сторону даної ситуації — це те, що обидва боксери жадають зустрічі на рингу, а фанатів чекає цікавий бій.

Українські цінителі боксу вважають, що в Олександра Усика можуть виникнути проблеми тільки через зміну ваговій категорії, бо суперважка вага не є рідною для боксера. Водночас Олександр Повєткін, на їхню думку, не є жорстким противником, і характеризують його, як «роздутого» боксера. Саме для нього вибирали слабких супротивників, а з сильними Повєткін показав своє єдине вміння — тримати удар.

Як зазначив промоутер Олександра Повєткіна, ураження в цьому бою потягне за собою закінчення кар’єри та вихід на пенсію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*