Фаріон: MARUV – дівчина легкої поведінки, що переплутала сцену і бордель

persona.top

Ірина Фаріон, колишній парламентарій, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», в ефірі телевізійного каналу «112 Україна» прокоментувала крах Нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2019». Також, політичний діяч висловилася з критикою відносно переможниці Нацвідбору — MARUV.

Ірина Фаріон заявила, що Національна громадська телерадіокомпанія не може називатися національною компанією, тому що чогось спільного з національним – вона не має. Екс-нардеп зазначила, що національне тотожне з українським.

Переможниця Національного відбору MARUV, за словами парламентарія, є дівчиною легкої поведінки, яка, вийшовши на сцену, переплутала її з борделем. Фаріон назвала великим щастям ситуацію, що склалася, а також той факт, що дівчина, яка зайняла 1 місце на Національному відборі – нікуди не поїде.

Поточний стан справ, на думку політика, є свідченням кризи деяких структур в Україні. Тому потрібно працювати над дуже важливою складовою – ідеологією, а вона на даний момент абсолютно запущена. Все це випливає із того, що політична сфера, а також інформаційний простір трансформували у бізнес, хоча насправді їх головним завданням є формування світогляду народу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*