МВС України повідомило про спільну роботу СБУ і С14

www.politica.am

В інтерв’ю, яке дав Арсеній Аваков інтернет-виданню “theБабель”, було заявлено про спільну роботу СБУ та С14 в кримінальній справі щодо вбивства Катерини Гандзюк.

За словами Авакова, випадково було виявлено співпрацю СБУ та С14. Крім того, він повідомив, що під прикриттям гасел і закликів розслідувати вбивство Гандзюк, С14 та СБУ мали намір скомпрометувати правоохоронні органи. Одним зі способів дискредитації був мітинг, який пройшов в лютому біля будівлі МВС.

Крім цього, були зафіксовані постачання для нібито протестувальників агітаційних матеріалів, які запропонували запровадити співробітники СБУ. Міністр сказав, що він поки не має інформації, чи була це офіційна вказівка або приватна ініціатива деяких співробітників. Схарактеризувавши керівника СБУ Василя Грицака, як чесного офіцера, Аваков зазначив, що часто МВС фіксує сумнівні процеси з боку СБУ.

Нагадаємо, що раніше активісти звинуватили начальника Нацполіції Херсонської області Артура Мерікова в тому, що він попередив і допоміг втекти підозрюваному у вбивстві Гандзюк. На наступний день Арсеній Аваков в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» заявив, що не вважає Артура Мерікова замішаним в цій справі, й наголосив, що СБУ навмисно намагається скомпрометувати правоохоронні органи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*