Мінекології України: незаконно видаємо ліцензії тим, хто не може переробити токсичні відходи

stroyteh.pro

Прес-центр СБУ повідомив про розкриття злочинної схеми вимагання хабарів, яка здійснювалася Мінекології та природних ресурсів.

Згідно з представленою інформацією стало відомо, що співробітники СБУ та Нацполіції виявили злочинну групу, яка складалася з чиновників Мінприроди, посередниками виступали працівники «Центру ООС», який знаходиться під управлінням Київської облдержадміністрації.

Шахраї заробляли на видачі ліцензії, яка передбачала дозвіл на право поводження з небезпечними речовинами. Крім цього фірми, які отримали цю ліцензію, не мали відповідного обладнання або потужностей для утилізації. До того ж було виявлено, що дані комерційні структури здійснювали утилізацію шкідливих речовин в недозволених для цього місцях, або зовсім не утилізували відходи.

З висновку експертів випливає, що поводження з відходами підприємств критичної інфраструктури (нафтогазової, хімічної, металургійної) було здійснене без відповідної кваліфікації та могло стати причиною створення надзвичайної ситуації, нанесення суттєвої шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю громадянам країни.

Після огляду особистих речей шахраїв були знайдені всі докази причетності їх до даного злочину, а саме: документацію, великі суми грошей, носії інформації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*