Скільки мільйонів доларів коштує передвиборна пірамідка України

www.nastol.com.ua

Співробітники Служби безпеки України виявили існування так званої передвиборної «піраміди», групу причетних осіб і витрачену ними суму. Про це повідомив заступник керівника спецслужби Віктор Кононенко.

За словами заступника голови СБУ, було виявлено сорок дев’ять осіб-організаторів «піраміди», які залучили до своєї схеми понад 680 тисяч українців. Кожен з учасників повинен був привести на дільницю в день виборів десяток людей, які б голосували за певного кандидата на вищий в країні пост.

Робота виборчої «піраміди» обійшлася її замовнику в 2 мільярди 220 мільйонів гривень, що еквівалентно приблизно 82 мільйонам доларів США. Грошові кошти, ймовірно, мають зовнішні та внутрішні джерела походження, і є так званими «брудними» грошима, які були легалізовані протиправним шляхом.

На поточний момент силовики виписали п’ять тисяч і повісток для свідків по цій справі.

Раніше інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», посилаючись на своє джерело, повідомило, що за координацією і фінансуванням передвиборної «піраміди» може стояти нардеп від «Батьківщини» Валерій Дубіль. «Піраміда» мала в кожному з регіонів свого представника.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*