Ющенко: Україна прийняла позу «жебрака» для отримання міжнародного кредиту

sensum.pro

В країні вистачає фінансових внутрішніх ресурсів для того, щоб не звертатися до міжнародних кредиторів. Таку думку в інтерв’ю телевізійному каналу «Даний час» висловив третій голова держави Віктор Ющенко.

Він зазначив, що «соромно» мати темпи зростання національної економіки у 2,8% ВВП і 10% інфляції, в той час як за кордоном розміщено суб’єктів господарювання України на суму в 140 мільярдів доларів США, а населення має на руках 100 мільярдів доларів.

Колишній президент вдався в питання, чому при 240 мільярдах доларів (в сукупності вищеназваних сум) національних ресурсів країна прийняла позу «жебрака» для отримання міжнародного кредиту. Необхідно подумати, як «використовувати своє», підкреслив третій голова держави.

Він зазначив, що з нарахованих 1 мільйона 700 тисяч безробітних можливо легко створити 450 тисяч робочих місць, і єдиною умовою для цього є залучення інвестицій.

Ющенко нагадав про період свого президентства — за його словами, з 2005 по 2008 роки, незалежно від Кабінету міністрів, держава залучала 1 мільярдів доларів інвестицій щороку.

Нагадаємо, що з жовтня минулого року між МВФ і Урядом було укладено угоду про нову програму співпраці у сфері зовнішнього кредитування. Україна чекає другого траншу в середині травня 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*