СБУ розкрила такса для утримання в Одеському СІЗО

hyser.com.ua

Як повідомила прес-служба СБУ, була проведена операція по затриманню двох високопоставлених службовців слідчого ізолятора Одеси.

Встановлено, що корупціонери на систематичній основі вимагали від ув’язнених та споріднених з ними осіб протиправну винагороду, в обмін на яку було обіцяно «пом’якшення» умов перебування за ґратами.

Для тиску на ув’язнених нинішні фігуранти кримінальної справи переводили їх до камер, де ті стикалися з погрозами фізичної розправи з боку неформальних лідерів, які тим самим сприяли протиправній діяльності адміністрації пенітенціарної установи.

Також практикувалося незаконне утримання в карцері. Правдиво встановлено, що такою мірою впливу піддався один з ув’язнених, з якого вимагали 2 тисячі доларів США. За задумом корупціонерів, незаконну винагороду мали перерахувати родичі ув’язненого. На дану банківську карту, як з’ясували слідчі спецслужби, лише за минулий рік було перераховано понад 2 мільйонів 300 тисяч гривень.

На місцях несення служби та проживання підозрюваних були проведені санкціоновані обшуки. За підсумками слідчих дій було вилучено 1 тисячу доларів США, 60 тисяч гривень, пристрої мобільного зв’язку та банківські картки. Також була знайдена документація, яка підтвердила протиправні дії службовців одеського слідчого ізолятора.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*