З’їзд місцевого самоврядування в Чернігівській області закінчився погрозами

gpolitika.com

Експерти з Центру розвитку місцевого самоврядування повинні були ознайомити жителів села Заїзд (Чернігівщина, Прилуцький р-н) з перевагою децентралізації, проте зустріли на з’їзді загрози та нецензурні образливі вирази на свою адресу.

Про це розповіла Ірина Кудрик, керівник Чернігівського ЦРМС, на своїй сторінці в соціальній мережі в «Фейсбук».

Експерт заявила у своєму записі, що вперше за три роки реформи (децентралізації) вона зіткнулася з погрозами та демонстрацією дій, які підтверджували реальність цих погроз. За її словами, провокатором став один з присутніх в залі. В ході виступу Кудрик згадала, що є ймовірність приєднання села Заїзд до Прилук, після чого невстановлена особа голосно стала ображати візитерів і організацію, яку вони представляють.

Директор Чернігівського ЦРМС висловила впевненість, що провокація готувалася заздалегідь, оскільки сільський голова після «виступу» чоловік стала випроваджувати не його, а функціонерів Центру розвитку місцевого самоврядування. Кудрик додала, що районні чиновники та в.о. керівника місцевої райдержадміністрації не діяли навіть після того, як на її адресу пролунали погрози «До вечора не доживеш!» і «… ще звідси спробуй поїхати»!

За фактом інциденту співробітники ЦРМС написали заяву в Нацполіцію. Також планується звернення до держорганів, чиї службовці перешкоджають впровадженню реформи децентралізації в Прилуцькому районі Чернігівщини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*