Зеленський: Саакашвілі – прем’єр України?

Kyivpost.com

Інформаційне агентство «#Букви» інформує, що колишній президент Грузії, лідер політичної сили «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі серйозно сприйняв фальшиву новину про те, що кандидат на посаду голови держави Володимир Зеленський може поставити його на чолі Кабміну, якщо виграє в президентських перегонах.

При цьому, Саакашвілі посилався на одну з новин, яка була розміщена на сайті «АНТИКОР». Відповідно до неї, повідомлялося, що при Зеленському на чолі України Саакашвілі може очолити уряд, а Євген Комаровський – Міністерство охорони здоров’я. Грузинський політик підкреслив, що він сприйняв цю новину як жарт, однак той факт, що Зеленський має намір ввести в політичну систему елементи прямої демократії – дуже серйозний.

Водночас, у команді претендента на президентське крісло заявили, що відомості дійсно фальшиві, ім’я потенційного прем’єра вони не називали. Крім цього, в штабі підкреслили, що голова Кабінету Міністрів призначається парламентом.

Необхідно нагадати, що до цього кандидат на посаду голови держави Зеленський звернувся в соціальних мережах до громадян країни із закликом повідомити, кого б вони хотіли бачити на чолі уряду, на посаді генпрокурора, на чолі СБУ та МВС.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*