Майдан у Києві знову починає вирувати

www.rbc.ua

У центрі Києва на Майдані активісти розмістили банер, за допомогою якого закликають покарати всіх винних в корупційному скандалі навколо вітчизняного підприємства «Укроборонпром». Так, демонстранти наполягають, щоб до відповідальності були притягнуті Олег Гладковський та його син.

Як зазначається, довжина банера сягає тридцяти метрів, а сам він містить у собі напис «Свинарчуків Порошенка за ґрати». Плакат розмістили на фасаді торгово-розважального центру «Глобус» біля головної площі столиці.

Необхідно підкреслити, що раніше перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський раніше мав прізвище Свинарчук. До цього, кореспонденти програми «Наші гроші» оприлюднили розслідування про розкрадання коштів, які призначалися для посилення оборонних спроможностей Збройних сил країни. Основними фігурантами у справі виступають Гладковський з сином.

Зараз на Майдані проходить марш Національних дружин. Дану інформацію у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук розмістив Роман Чернишов, який очолює Національний корпус.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*