Євросоюз виділяє фінанси на безпеку Азовського моря

Newsone.ua

Голова України Порошенко в Одесі виступив із заявою, в якій зазначив, що спецпроект Європейського союзу передбачає виділення коштів на суму у п’ятдесят мільйонів євро на підтримку безпеки в регіоні Азова. Як зазначається, подібне рішення було прийнято через агресивні дії Російської Федерації.

Президент наголосив, що виділені кошти підуть на підтримку тих міст, які розташовані на узбережжі Азовського моря. До таких міст увійшли Бердянськ та Маріуполь. Проте політик зазначив, що грошей вистачить й на підтримку чорноморського узбережжя.

Лідер наголосив, що кожного разу, коли він зустрічається із представниками Європейського союзу, обговорюється питання про фінансову допомогу нашій державі. Така ситуація обґрунтовується агресивними діями зі сторони Росії в чорноморських водах, які є нейтральними.

Також голова країни наголосив, що, якщо Україна й надалі рухатиметься в Європу, то й чисельність європейських проектів також буде зростати. При цьому, вони передбачають доступ не лише до технічної, але й до фінансової допомоги.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*