Близько 1 мільйона громадян України не зможуть проголосувати через свою прописку

www.lcmedia.com.ua

Павло Петренко, голова Міністерства юстиції, в ефірі телевізійного каналу «Україна» заявив, що на сьогодні близько мільйона українських громадян не мають паспорті відмітку про реєстрацію місця проживання (прописку). З цього випливає, що дані особи не можуть голосувати на виборах, оскільки право голосу у них відсутнє.

Дані слова міністр юстиції Павло Петренко підтвердив статистичними даними, згідно з ними близько 47% молоді, яка вперше реалізує своє право участі у виборах, не знає, яким чином можна змінити свою виборчу адресу.

До категорії людей, які не мають реєстрації можна віднести студентів, а також людей, що переїхали в інше місто. Також як зазначається, близько 60% переселенців, кількість яких налічує 1,5 мільйона чоловік, не знають, як вони можуть реалізувати своє право на участь у майбутніх президентських виборах 2019.

Раніше повідомлялося, що на сьогодні майже 40 тисяч українських громадян змінили місце голосування. Серед них, 57% є жителями Донецької та Луганської областей. Як зазначається, цей процес досить тривалий, а провести зміну місця голосування можна лише до 25 березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*