Савік Шустер: електорат Садового і Зеленського схожі

Vestnik.in.ua

Савік Шустер, відомий український журналіст, заявив в ефірі телевізійного каналу «24», що жителі України, які готові віддати свій голос за Андрія Садового, більше схожі на виборців Володимира Зеленського, ніж на людей, готових підтримати Анатолія Гриценка.

Згідно зі словами журналіста, ті люди, які підтримують Анатолія Гриценка, голову політичної політпартії «Громадянська позиція», збігаються з людьми, які довіряють Андрію Садовому, лідеру політсили «Самопоміч». Кількість представленої категорії електорату налічує близько 11%. Савік Шустер зазначив, що сумнівається у тому, чи зможе Садовий вплинути на своїх прибічників та переконати їх віддати свій голос за Гриценка.

Таким чином, журналіст заявив, що виборці Садового та Зеленського досить схожі. Також, Шустер упевнений, що близько 60% електорату лідера партії «Самопоміч» вірять у здатність політика побудови європейської держави. А 50% людей, які підтримують Зеленського, впевнені, що оскільки дана особа є представником нового покоління, то саме тому він зможе перемогти нинішню корумповану еліту.

Савік Шустер додав, що є певна кількість людей, страх яких полягає у приході до влади Анатолія Гриценка. Це обумовлено тим, що політик, на їхню думку, розвалив армію, тому розвалить і державу.

Нагадаємо, що 1 березня, стала відомою інформація відносно того, що Андрій Садовий відмовився брати участь у майбутніх президентських виборах на користь Анатолія Гриценка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*