Кінофестиваль “Нова хвиля українського кіно” пройде у Парижі

Podrobnosti.mk.ua

У профілі Благодійного фонду Ігоря Янковського у соціальній мережі «Фейсбук» повідомляється, що Державним агентством України з питань кіно спільно з Фондом Ігоря Янковського буде проведено у столиці Франції — Парижі з 5 по 10 квітня кінофестиваль під назвою «Nouvelle vague du cinéma ukrainien», що перекладається як «Нова хвиля українського кіно».

Повідомлення свідчить, що даний кінофестиваль пропонує протягом тижня показ 6 кінокартин, також захід запрошує відкрити нові таланти української кінематографії. Фестиваль пройде у кінотеатрі «Le Grand Rex Paris».

Повідомляється, що всі покази фільмів будуть абсолютно безкоштовними, а фільми будуть представлені режисерами. Першим фільмом фестивалю буде робота режисера Ярослава Лодигіна – «Дике поле».

Відзначається, що протягом тижня кінофестиваль представить Парижу неймовірний світ кінематографа України. Також глядачі зможуть зануритися у глибокі філософські думки, а документальні фільми розкажуть про минуле, сьогодення, а також майбутнє України.

У повідомленні зазначається, про те, що організатори раді сприяти проведенню “Нової хвилі українського кінематографа” спільно зі студією під назвою «Braty Art Studio», які є символом нової течії творчого та культурного життя у країні.

Повідомляється, що недавно загальному огляду був представлений постер кінофестивалю, який був створений спільно з дизайнерами України Василем та Іваном Костенками з «Braty Art Studio».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*