Бойко: політикам потрібно прийняти той факт, що вони весь час перебувають у полі ЗМІ

cryptonomica.info

Лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» та кандидат на посаду голови України Юрій Бойко виступив із заявою, в якій зазначив, що держава не може демонструвати економічну ефективність, якщо в ній утискають свободу слова.

Він підкреслив, що, якщо на одному з телевізійних каналів громадяни висловлюють точку зору, відмінну від позиції влади, а влада всіляко намагається закрити даний канал або принести йому безліч проблем, то у такому разі, можна зробити висновок, що представники влади просто бояться правди.

Він підкреслив, що бувають випадки, коли політик стикається з тим, що йому пред’являють якісь факти про нього або його оточенні, які можуть вплинути на його рейтинг та йому це стає неприємним. Однак Бойко наполягає, що, якщо людина вирішила займатися політичною діяльністю, то вона повинна бути готова до таких моментів.

Претендент на президентське крісло впевнений, що ситуація набагато гірше, якщо в країні вводиться цензура та утискається свобода слова. Але при цьому, на його думку, політичним діячам потрібно прийняти той факт, що вони весь час перебувають в полі зору преси. Вони повинні розуміти, що в країні є свобода слова, але водночас ЗМІ не повинні у своїй роботі порушувати положення закону.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*