«Продай свій голос на виборах президента України за 55 копійок на день»

Yastreblyansky.blogspot.com

Користувачі соціальних мереж у своїх профілях в «Фейсбук» інформують, що поруч з агітаційними плакатами чинного голови України Порошенко почала з’являтися антиреклама. Плакати з антирекламою свідчать про те, що політик купує голоси.

У соціальних мережах публікують фотографії, на яких жінка стоїть з великим плакатом, який містить напис, що «Петькова тисяча» за голос розбивається на п’ять років. Так, плакат містить напис, що пропонує продати свій голос на п’ять років за тисячу та зіткнутися з відсутністю майбутнього. Також на плакатах сказано, що українці відмовляються від свого майбутнього за 55 копійок в день.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, як працює схема підкупу голови України Порошенка. Водночас, Арсен Аваков, який очолює Міністерство внутрішніх справ, фактично підтвердив, що дана схема дійсно існує.

Пізніше голова відомства виступив з заявою, в якій підкреслив, що не збирається вибачатися за те, що оприлюднив інформацію про сітки підкупу електорату чинного президента Порошенко. Також він зазначив, що представник «БПП» зробив серйозну помилку, коли зажадав вибачень за оприлюднення даних відомостей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

1 Comment

  1. за путіна і так отдают почему б і не поддержать своего пороха я за него с мак ос пишу так что за грамоность не гнать

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*