Гройсман: найближчим часом Україна стане великим експортером енергоресурсів

infoline.ua

Голова Кабінету міністрів Володимир Гройсман у своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» оприлюднив відеозапис, в якому повідомив про головні завдання України в енергетичному секторі.

Він підкреслив, що основна мета нашої країни полягає в збільшенні чисельності видобутку та виробництва енергетичних ресурсів, в їх ефективному застосуванні. Крім цього, він підкреслив, що Україна не повинна бути державою, яка імпортує енергоресурси, вона повинна трансформуватися в державу, яка займається їх експортом.

Крім цього, голова уряду підкреслив, що державі слід вкладати більше інвестицій в галузь газовидобутку, для того, щоб надалі можна було відмовитися від його імпорту.

Водночас, інформаційне агентство «УНН», посилаючись на прес-центр Кабміну, інформував, що в Миколаєві функціонуватиме біогазовий завод, при цьому працювати він буде за допомогою жому з буряка. Так, на даному заводі біогаз буде перероблятися в електроенергію. Водночас, на даному заводі будуть створювати органічні добрива, що у свою чергу допоможе утилізувати відходи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*