У Миколаєві роздали «підозри» з-за неякісного харчування дітей в школах

dosug.md

У прес-центрі Головного управління обласної поліції Миколаєва інформують, що правоохоронці висунули підозри в злочині трьом учасникам кримінальної справи про погану якість харчування в місцевих школах.

Серед підозрюваних виявився й голова комунального підприємства, яке займається організацією харчування в освітніх установах Миколаєва. Йому інкримінують порушення частини 2 статті 367 Кримінального кодексу, в якій йдеться про недбалість при виконанні службових повноважень.

Ще одним фігурантом став керівник підприємства «Прод–Юг», якого звинувачують у привласненні чужого майна за допомогою зловживанням посадових повноважень в особливо великих розмірах. Такі дії підпадають під частину 5 статті 191 Кримінального кодексу. Третім же фігурантом став голова підприємства «Сонед», якого звинуватили в протизаконному замаху на чуже майно за допомогою посадових зловживань.

Однак, місцеперебування даних громадян все ще залишається невідомим. У зв’язку з цим, у слідства не було можливості вручити їм підозри особисто, дані підозри були направлені на місце реєстрації зазначених осіб та на їх роботу. Підозрювані зобов’язані з’явитися до слідчого, в іншому випадку, їх оголосять в розшук.

Варто відзначити, що мер міста Олександр Сенкевич вперше прокоментував дану ситуацію. Він зазначив, що на момент інциденту був у відпустці, яка була заздалегідь спланованою. Голова міста заявив, що йому важливо, щоб всі винні були покарані, проте він не впевнений, що слідство рухається в правильному напрямку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*