Активісти масово популяризують українську мову серед поляків

All.net.ua

У місті Люблін, який розташований у Польщі та де мешкає багато українських громадян, активісти почали заохочувати жителів міста вчити слова та вирази на українській мові. Вони вважають, що такі акції допоможуть польським громадянам краще познайомитись з українцями, крім цього, вони добре вплинуть на відносини між жителями сусідніх держав.

Таким чином, в рамках даної кампанії на вулицях Любліну почали з’являтися рекламні борди, які містять в собі написи українською мовою, також там є й польський переклад. Самі вирази написані латинкою. Активісти прагнуть, аби у польському місті Люблін знайшли дім усі, хто його потребує.

Організатори акції розповіли, що на польській території мешкає багато громадян з України. Вони там не лише проходять навчання, багато з них має й роботу. Поляки зустрічаються з українцями щодня, але їх мова для більшої чисельності польських жителів залишається незрозумілою. Саме тому вони вирішили організувати подібну акцію.

За власні гроші активісти розмістили написи вже на п’ятьох рекламних щитах, проте в них не вистачає коштів, аби така акція стала більш масовою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*