Два хлопці влаштували проплачену провокацію в ресторані ветеранів АТО

www.facebook.com/diliriya

У столиці у ресторані ветеранів антитерористичної операції під назвою «Pizza Veterano» двоє молодих людей влаштували провокаційний спектакль. При відвідуванні піцерії вони все дійство знімали на камеру. Хлопці мали яскравий жіночий макіяж, та коли прийшов час робити замовлення, дані особи дістали з сумок вібратори.

Леонід Остальцев, власник піцерії, звернувся до молодих людей з проханням, щоб вони покинули ресторан, оскільки «Pizza Veterano» – є сімейним закладом, а також у цей момент там перебували неповнолітні діти. Молоді люди погодилися піти.

Остальцев написав у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук», що на питання відносно того, хто проплатив це дійство, хлопці розповіли про провокацію, та про обіцянку їм заплатити. Власник піцерії заявив, що у нього є питання лише до тих, хто ініціював цей спектакль.

Також Леонід Остальці звернувся до організаторів провокації, що вони є не гірше тих хлопців, які відвідали його заклад. Якщо є питання особисто до Остальцева, то він готовий йти на діалог, а якщо вже і влаштовувати подібні спектаклі, то актори повинні бути не такими боязкими.

Повідомляється, що це не перший випадок для мережі ресторанів «Pizza Veterano». Минулого літа, 9 липня у місті Дніпро згоріла літня тераса ресторану. Керівництво впевнене, що це сталося у результаті навмисного підпалу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*