Біля будинку учасника «оборонного скандалу» пройшов пікет націоналістів України

24tv.ua

У столиці України біля станції метро під назвою «Видубичі» 3. березня зібралися близько 200 активістів ультраправої націоналістичної політпартії «Національний корпус», а також її крила – добровольчого об’єднання «Національні дружини».

Учасники пікету вирішили податися до будинку сина заступника Секретаря РНБО України Олега Гладковського – Ігоря. Дані особи фігурують у справі про розкрадання коштів в оборонній сфері. В процесі пікету учасники акції висували вимоги взяти Ігоря Гладковського під арешт, і щотижня подавати звіт про розслідування справи від Юрія Луценка, генерального прокурора України. Один з учасників пікету заявив, що активісти хочуть побачити відсічені кінцівки тих, хто був причетний до розкрадання України. На даний момент, активісти хочуть побачити Гладковського, саме він брав участь в схемі розкрадання коштів, призначених для придбання техніки, потреба в якій була протягом 2014-2015 років. Також активіст додав, що висунуті вимоги є ультиматумом.

Учасники пікету заявили, що в разі невиконання висунутих вимог, вони прийдуть на Майдан Незалежності 9 березня.

Повідомляється, що активісти написали на арці біля будинку Гладковського слово «Мародер», а також обклеїли гараж наклейками і розмалювали його. Один з учасників кинув в бік будинку пару петард, але інші активісти засудили його дії. Також активісти запалили фаєри, а після – акція була завершена. Відзначено, що кілька людей кинули використані фаєри в сторону будинку Гладковського, за що отримали від лідерів безліч зауважень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*