Сполучені Штати Америки вирішили поставити на Зеленського

Pixabay.com

Після оприлюднення інформації відносно виборчих мереж чинного президента Петра Порошенка, та факту розкрадання в оборонному комплексі, надійшла відповідь від західних аналітичних центрів.

Зокрема Дайана Френсіс, яка обіймає посаду старшого співробітника американського аналітичного центру “Атлантична Рада”, написала статтю, в якій пояснила, чому ймовірність обрання Порошенка на повторний термін підірвана, у той час, як деякі його прихильники вважають, що він є кращим варіантом для виведення держави на шлях Заходу.

На думку Дайани Френсіс, саме чинний президент є перешкодою становлення України як частини Європи, оскільки корупція, яка процвітає у країні, роз’їдає націю. Порошенко, у свою чергу, дозволяє будівництво небезпечних будівель, завищує ціни на лікарські препарати та харчові продукти, причетний до приховування податкових доходів, які повинні бути спрямовані на ремонт доріг або ж призначених для оснащення армії.

Френсіс також торкнулася політика Юлії Тимошенко. Вона, на думку автора статті, є досвідченим політичним діячем, але змінити вигляд корупції їй так і не вдалося. Як зазначається, кілька років тому, Дайана Френсіс писала про Тимошенко, як про стійкого та безстрашного лідера в Україні.

Автор статті зазначає, що при аналізі останніх статей американського аналітичного центру «Атлантична Рада», складається враження, ніби Сполучені Штати ставлять на Володимира Зеленського, оскільки вони вважають його досвідченим та успішним бізнесменом. Саме його кінокартина «Слуга народу» є путівником по хабарницькому керівництву країни, а також методичним посібником для реформ. Таким чином, особисті зустрічі Зеленського та американського посла в Україні Мері Йованович, а також зі спеціальним представником Держдепу США з питань України Куртом Волкером не повинні ставати приводом для подиву.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*