Садовий і Гриценко нададуть підтримку Зеленському у другому турі виборів президента України

Informator.news

На думку Олександра Данилюка, координатора громадянського руху «Спільна справа», цілком можлива ситуація, коли Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція», і Андрій Садовий нададуть підтримку Володимиру Зеленському. Таким чином, глава громадського руху, згадав про нардепів, яких він назвав «єврооптимістами». Дані особи недавно вирішили покинути лави політичної сили «Блок Петра Порошенка», а слідом заявили про те, що вони підтримують лідера політсили “Цивільна оборона”, хоча іноді з’являються серед оточення Володимира Зеленського.

Таким чином, у минулому місяці, на зустрічі Зеленського з Куртом Волкером, спецпредставником Держдепу Сполучених Штатів, та Марі Йованович, американським послом в Україні, був присутній нардеп Сергій Лещенко. Дмитро Разумков, голова виборчого штабу Зеленського, у свою чергу, підтвердив інформацію відносно того, що Лещенко зустрічався зі штабом «Зе», з метою обговорення теми боротьби з хабарництвом в Україні.

Координатор громадського руху в іронічній формі просить не дивуватися тому, якщо у процесі другого туру Гриценко та Садовий нададуть підтримку лідеру «Кварталу 95».

Раніше, Андрій Садовий повідомляв, що між ним та Зеленським відбулася зустріч у Києві. Лідер партії «Самопоміч» зазначив, що кандидат у президенти не просив про підтримку, та нічого не пропонував, також було порушено тему майбутнього країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*