МЗС України засуджує взяття під варту архієпископа ПЦУ Климента

Pim.by

Речник МЗС України Катерина Зеленко поінформувала у своєму профілі у соцмережі «Твіттер» про те, що зовнішньополітичне відомство засуджує взяття під варту архієпископа Православної Церкви України Климента на окупованих територіях Криму.

Повідомлення свідчить, що МЗС висловлює занепокоєння фактом про взяття під варту у Криму, включеному РФ, архієпископа Климента, представника новоствореної ПЦУ. Також відзначено, що окупанти Російської Федерації пролонгують свою протидію поширенню українського православ’я серед жителів Криму.

На захоплених РФ територіях відбувається справжній утиск прав віруючих, а також релігійних свобод. МЗС України зобов’язався звернути увагу Організації Об’єднаних Націй, Ради Європи, а також Організації з безпеки та співпраці в Європі, до цього інциденту.

Нагадаємо, що архієпископ Климент був затриманий на Сімферопольському автовокзалі у той час, як він мав намір поїхати у Ростов-на-Дону для присутності на засіданні суду стосовно справи Павла Гриба, громадянина України. Людмила Денисова, омбудсмен України, повідомила, що даний інцидент стався внаслідок того, що РФ бажає приховати стан здоров’я Гриба.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*