Глушіння телеканалу «Україна» – демонстрація загрози для інших телеканалів

www.newsfiber.com

Вікторія Сюмар, голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова, написала у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», що глушіння сигналу телевізійного каналу «Україна» являє собою демонстрацію загрози для інших телеканалів. Також політик закликає правоохоронні органи розслідувати даний випадок та подібні до нього.

Вікторія Сюмар зазначила, що будь-які втручання незаконного характеру з боку держави або ж іншого джерела у вигляді перевірок, також і вплив технологічного плану є неприпустимими. Подібні випадки негайно повинні бути розслідувані Службою безпеки України, а також іншими структурами правоохоронних органів. Конкретно, дані структури зобов’язані здійснювати перевірки того факту, звідки поширювали сигнал пристрою для глушіння, внаслідок чого, правоохоронці повинні представляти публічні звіти, для того, щоб запобігти повторенню правопорушень. На думку політика, даний механізм може стати новою антімедійною виборчою технологією.

Інцидент втручання, що надійшов ззовні, Вікторія Сюмар назвала серйозним політсигналом для всіх українських телевізійних каналів. Оскільки глушіння ефіру телеканалу «Україна» під час того, як у прямому ефірі було три представники силових структур – Юрія Луценка, генпрокурора, Василя Грицака, голови СБУ, а також Арсена Авакова, голови МВС, виглядає як серйозний політсигнал.

Політичний діяч зазначила, що безперервне функціонування медіасфери у період передвиборної кампанії, а також виборів – є базовою основою чесних, прозорих виборів.

Раніше повідомлялося, що прес-служба ТРК «Україна» повідомляла, про спробу глушіння сигналу 2 березня, внаслідок чого величезна кількість жителів країни не могла отримати доступ до програм телеканалу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*