Армія України — гордість України! (Ролик про сплячого бійця)

Ideologs.com

В інтернеті з великою швидкістю поширюється відео, на якому військовий української армії заснув в метро на плечі у чоловіка. Чоловік У свою чергу поставився зі співчуттям до бійця. При виході з метро ця людина, поступаючись місцем дівчині, переклав їй на плече голову військового. Боєць так міцно спав, що навіть не помітив підміни.

Даний ролик був розміщений на YouTube. Він є рекламною акцією «Захисник підтримує мир! Підтримай захисника!» Ідею даного ролика втілили в життя молоді кінематографісти, керівником яких є Антон Митрофанов.

До недавнього часу ніхто з громадян країни й подумати не міг, що українська армія стане настільки цінною, що нею пишатимуться усі, починаючи від малюків і закінчуючи пенсіонерами. Ситуація, що склалася в країні довела, що Україна і дня не зможе існувати без своєї доблесної армії.

Попри всі ті перепони, які українська армія долала, вона змогла за досить короткий термін відновити свої можливості та придбати сучасну техніку. Відзначимо, що завдяки підтримці українського народу, армія змогла протистояти РФ. Саме з цієї причини Росія не змогла взяти в лещата Україну.

Зараз мати звання захисника України вважається гідним і статусним.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*