“Нафтогаз” України: через “Північний потік” ми можемо втратити нашу ГТС

News.pn

Як заявив Андрій Коболєв, який очолює енергетичну компанію «Нафтогаз України», старт роботи магістрального газопроводу «Північний потік-2» призведе до відсутності завантаження національної газотранспортної мережі.

За словами Коболєва, функціонування «Північного потоку-2» призведе до втрати газового транзиту ГТС, при цьому слід враховувати майбутню роботу «Турецького потоку», чий запуск очікується до кінця поточного року.

Також Коболєв визнав відсутність визнання європейськими країнами фактора безпеки стосовно другого «Північного потоку», зазначивши, що з західними державами необхідно вибудовувати класичні партнерські відносини.

Оптимальним виходом голова «Нафтогазу» назвав залучення закордонних компаній до керівництва газотранспортною системою країни. Таким чином, вони стануть вигодонабувачами від роботи ГТС, в той час як наша країна отримає підтримку Заходу.

Нагадаємо, що газопровід «Північний потік-2» в даний час прокладається по Балтійському морю, поєднуючи Росію та ФРН, і маючи протяжність понад 1 тисячі 200 кілометрів. Російський енергетичний гігант «Газпром» обіцяв фінал робіт над «Північним потоком-2» до кінця нинішнього року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*