Через угоди з МВФ знизити тарифи на газ в Україні неможливо

Vybor.news

Володимир Гройсман, який очолює Кабінет міністрів, заявив про неможливість знизити газові ціни для українців через зобов’язання перед зовнішніми партнерами держави. Про це голова Уряду повідомив в телевізійному ефірі каналу «Прямий».

Гройсман підкреслив, що узгодити з МВФ, Світовим банком і Євросоюзом зниження цін на газ вважається неможливим, оскільки це буде розцінено, як ухилення нашої країни від взятих нею зобов’язань. Це може привести до кризи в національній економіці, попередив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що раніше між МВФ і Кабінетом міністрів була досягнута домовленість, згідно з якою підвищення газових цін для українців буде проведено в три етапи. В обмін країна отримала очікуваний транш від міжнародної фінансової організації. Перше підвищення було проведено першого листопада, і склало 23,5%, до восьми тисяч 550 гривень за одну тисячу метрів кубічних «блакитного палива».

Раніше про неможливість знизити ціни на газ повідомив голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв, пояснивши це загрозою колапсу всієї системи фінансів в країні. Попри цього, низка політиків в ході своєї виборчої компанії пообіцяла українцям двократне та чотириразове зниження газових цін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*