На будівництві доріг в Україні крадуть мільярди

Texastribune.org

Вадим Рабинович, лідер політсили «Опозиційна платформа — За життя», заявив, що до дорожніх робіт в країні залучені компанії, які мають офшорну реєстрацію.

Нагадавши про оголошений прем’єр-міністром «рік доріг» і витрати на суму в 30 мільярдів гривень, Рабинович зазначив жахливу якість дорожнього покриття, побачене ним особисто. Опозиціонер заявив, що при наявності «ями на ямі» сфера будівництва доріг вважається однією з найприбутковіших для бізнесу.

Він висловив думку, що дорожнє будівництво у виконанні компаній, які мають офшорну реєстрацію, призводить до крадіжок мільярдів гривень. Опозиціонер наголосив на важливості відповідальності чиновників за корупцію, яка, на його думку, спостерігається у сфері дорожнього будівництва.

Також лідер партії «Опозиційна платформа — За життя» повідомив, що він подав проект закону, що забороняє в разі прийняття співробітництво держпідприємств з офшорами. Він висловив надію, що даний законопроект допоможе перемогти корупцію при будівництві доріг протягом однієї доби.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*