Третя світова війна на порозі – індо-пакистанське перемир’я порушено

Panorama.pub

Обстріли та перестрілки між Індією та Пакистаном були відновлені. Про це повідомляє впливове індійське Інтернет-видання Times of India.

Обстріл пакистанцями індійських позицій тривав понад три години, Збройні сили цієї країни застосували стрілецьку зброю та мінометну артилерію. Армія Індії відповіла на обстріли.

В індійському Міністерстві оборони зазначили, що таким чином пакистанська сторона порушила раніше укладене перемир’я, яке протрималося дводенний період.

Нагадаємо, що в передостанній день минулого місяця два літака індійських Військово-повітряних сил були збиті, один з пілотів був захоплений. В Ісламабаді Індія була звинувачена в нанесенні ударів по цілям, які не є військовими. Після цього Індія знищила в повітрі винищувач ВПС Пакистану, однак пакистанські військові відмовилися вважати збитий літак своїм. Збитого індійського пілота було відправлено додому.

Зіткнення між пакистанськими та індійськими військовослужбовцями були відновлені в ніч на друге березня, що призвело до загибелі як мінімум чотирьох осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*