Українці щодня ризикують потрапити в число нев’їзних до Євросоюзу

dengi.informator.ua

За минулий рік громадянам України відмовляли у в’їзді на територію країн-членів Європейського Союзу на 55% більше, ніж таких випадків було зафіксовано роком раніше. Всього у в’їзді в ЄС торік було відмовлено 57 тисячам 593 громадянам України. У 2017 році число таких складало 37 тисяч 114 осіб.

Через такі цифри країна лідирує за кількістю нев’їзних, зайнявши в цьому антирейтингу перше місце і вдвічі випередивши РФ і балканську Албанію.

Таку статистику навела організація Frontex – агентство кордонів і берегової охорони Європи. Серед причин відмови громадянам України переважає відсутність грошових коштів, необхідних для відвідування певної європейської країни, що визначається різними сумами добової витрати в залежності від держави. Ще однією причиною є відсутність документації, яка повинна вказати на умови перебування в ЄС та меті поїздки.

Зазначається, що абсолютну перевагу в цих цифрах отримали відмови на наземних прикордонних пунктах переходу — понад 53 тисячі. З них від польських прикордонників таких відмов було понад 46 тисяч.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*