У Києві суд виправдав генерал-майора, якого звинувачували в дезертирстві

prefiks.win

Згідно з даними столичного райсуду, в ході засідання був виправданий екс-голова шостого департаменту розвідувальної служби генерал-майор Володимир Слоненко. Зазначимо, що до цього йому інкримінували дезертирство.

Так, у вироку сказано, що Солоненко визнається невинним у порушенні частини 1 статті 408 Кримінального кодексу. Дане рішення обґрунтовується тим, що доказів, що підтверджують його провину, виявлено не було.

Як зазначається, генерал-майор раніше проходив службу в органах внутрішніх справ, вже у 2012 був переведений на службу зовнішньої розвідки, очолював один з департаментів. Але вже в березні 2014 після Майдану його перевели в розпорядження голови розвідувальної служби.

За інформацією правоохоронців, співробітник розвідувальної служби залишився незадоволеним рішенням про його переведення та не прийшов на місце роботи, що є дезертирством. Проте сам обвинувачений стверджує, що той кабінет, в який його перевели не був придатним для служби. Обґрунтовував він це тим, що кабінет розташований в підсобці, що завалена мотлохом.

Таким чином, Слоненко наполягає, що керівництва розвідувальної служби штучним шляхом створили всі підстави, щоб він був відсторонений від виконання своїх обов’язків. Поряд з цим, підсудний підкреслив, що не скоював злочину, приходив на службу та проявляв інтерес до своєї роботи. При цьому, він жодного разу не показував невдоволення службою та не говорив про бажання піти з неї.

Беручи до уваги свідчення обвинуваченого та свідків, суд прийняв рішення виправдати генерал-майора.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*