Кабінет міністрів України бойкотує законопроект про обіг земель

2000.ua

Голова громадської коаліції, яка виступає проти мораторію на купівлю та продаж земель сільгосппризначення, Дмитро Лівч виступив з заявою про те, що Кабмін зобов’язаний був до 01.03.19 подати до ВРУ відповідний законопроект про обіг сільськогосподарських ділянок, але Кабінет міністрів Гройсмана вже втретє оголошує бойкот цій вимозі.

Лівч нагадав, що коли у 2015-2016 роках парламент приймав закон про продовження мораторію, він законодавчо зобов’язав уряд розробити та подати законопроект про купівлю/продаж сільгоспземель.

Проте, уряд вже не в перший раз не виконує цю вимогу, при цьому навіть не пояснює причини, за якими порушує вимоги закону. При цьому, Кабмін не пояснює, хто несе відповідальність за невиконання даних вимог, в наслідок чого, наша країна втрачає мільярдні інвестиції в аграрному секторі.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю МФВ з Україною, уряд вже підготував необхідний законопроект, проте не вносить його на розгляд до ВРУ.

Нагадаємо, що в ході урядового засідання, яке відбулося 13.02.19. Кабінет міністрів заявив про те, що подасть необхідний законопроект у затверджені часові рамки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*