Чисельність українських заробітчан за рік досягла мільйона

All.net.ua

З весни минулого року понад одного мільйона українських громадян покинули державу та поїхали на заробітки в інші країни.

Так, інтернет-ресурс «Ukrainianpeopleleaks.com» рахував чисельність громадян, які залишають територію України та виїжджають на заробітки. Після того, як кількість таких громадян досягла позначки в мільйон, лічильник зламався. Однак через певний час всі неполадки були усунені, та він продовжив функціонувати.

Відзначимо, що зазначений ресурс займався підрахунком громадян, які залишають українську територію та їдуть на заробітки, з початку березня минулого року. Вже до 2019 року кількість жителів країни, які поїхали на заробітки досягло мільйона.

Варто також нагадати, що до цього голова українського зовнішньополітичного відомства Клімкін виступив із заявою, в якій зазначив, що близько ста тисяч наших громадян кожен місяць виїжджають за межі України на заробітки. Також до цього з’являлася інформація, що трудова міграція в нашій країні стає все більш масовою. Найчастіше українці їдуть на заробітки в Польщу, Російську Федерацію та Німеччину.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*