“Слугу народу-3” не випускають в прокат

znat-kak.livejournal.com

Актор та кандидат на президентське крісло Володимир Зеленський не зможе представити українцям 3-ю частину телевізійного серіалу «Слуга народу». Цю інформацію передають у виборчому штабі претендента на посаду глави держави. Як зазначається, популярний серед українських глядачів телесеріал не зможе з’явитися на екранах через те, що не має прокатної ліцензії.

Експерт Дмитро Разумков підкреслює, що даний телевізійний серіал глядачі зможуть побачити лише після того, як він отримає прокатну ліцензію. Також деякі вважають, що у видачі ліцензії на трансляцію «Слуги народу-3» було відмовлено у зв’язку з протидією чинним головою держави Петром Порошенком даного фільму, проте на ділі, серіал є частиною агітації Володимира Зеленського.

Саме серіал став причиною того, що українці стали плутати справжнього Зеленського з його персонажем Василем Голобородьком. При цьому, трансляція телесеріалу перед самим виборчим процесом є нічим іншим як агітацією.

Варто відзначити, що до цього в Комітеті виборців звернулися до Нацради з питань теле – та радіомовлення з проханням про перевірку телевізійного серіалу «Слуга народу» та низки інших програм, в яких брали участь претенденти на посаду голови України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*