Підбірка найважливіших новин минулого тижня

Photos.dailynews.us.com

Євген Магда, український політолог, кандидат політичних наук, оприлюднив підбірку найважливіших новин 2 березня у своєму блозі.

Таким чином, однією з найважливіших новин він наголосив на тому, що чинний президент України Петро Порошенко здійснив робочий візит до Одеської області. Євген Магда зазначив, що на даний момент для того, щоб жителі України не втрачали інтерес до кандидатів на пост голови держави, які беруть участь у передвиборних перегонах, намагаються виступати з все більш гучними заявами. Так вчинила Юлія Тимошенко, лідер політичної партії «Батьківщина». Вона виступила з обіцянкою повернути вклади «Ощадбанку» СРСР. Євген Магда зазначив, що дуже ймовірна ситуація, якщо у разі заяв про підтримку лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка ще кількома претендентами на виборах, тоді Юлія Володимирівна пообіцяє всім українцям вічну молодість.

Політпартія «Сила людей» відкликала кандидатуру Дмитра Гнапа, журналіста, з-поміж учасників у виборах.

Також Євген Магда зазначив новину про те, що Віктор Кононенко, заступник голови Служби безпеки України повідомив інформацію про виділення на підкуп виборців більше ніж 80 млн доларів.

Також, добровільне об’єднання «Національні дружини» влаштували марш у центрі столиці.

Політолог торкнувся заяви американського президента Дональда Трампа про те, що у Корейській Народно-Демократичної Республіки немає економічного майбутнього. Але поки у КНДР є ядерна зброя, керівництво держави може навіть не сподіватися на допомогу у фінансовому плані від США.

Останньою новиною у добірці політолога була новина про те, що американська компанія «SpaceX» здійснила тестовий запуск «Crew Dragon», пілотованого корабля, до МКС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*