Мер Одеси пообіцяв захист Жванецькому від будь-яких українських активістів

Moemisto.ua

Геннадій Труханов, міський голова Одеси, у процесі апаратної наради 4 березня, виступив із засудженням тих осіб, які критикують відомого російського актора, письменника-сатирика Михайла Жванецького. Також ці люди виступають проти того, щоб його виступи влаштовувалися у місті.

Мер зазначив важливий факт того, що Михайло Жванецький має статус почесного громадянина міста Одеса, а також є президентом суспільної організації під назвою «Всесвітній клуб одеситів». Дана організація є відомою та шанованою в усьому світі, за словами Труханова.

Міський голова повідомив, що відомому акторові у 2019 році виповнюється 85 років, та традиційно у березні планується проведення його концертів. Труханів заявив, що у мільйонному місті окремі особистості не мають права розпоряджатися відносно того, які заходи будуть проводитися, а які – ні.

Мер відзначив значущість Жванецького для Одеси словами, що його персоналія вмонтована в історію міста на стільки, що відомого актора завжди будуть пам’ятати та ставитися до його персоналії з повагою. А імена тих, хто критикує Жванецького ніхто не знає. Мер Одеси відзначив, що йому неприємний факт появи у суспільстві подібних настроїв. Він упевнений, що інтелігенція, а також всі жителі міста підтримують відомого письменника.

У кінці свого виступу міський голова Геннадій Труханов звернувся до Михайла Жванецького зі словами, що Одеса любить актора та чекає його з новими виступами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*