Нафтогаз має намір судитися за премію Коболєва за перемогу на «Газпромом»

Hyser.com.ua

Київський Окружний адміністративний суд повідомляє, що національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» має намір судитися за премію Андрія Коболєва, яку він отримав за перемогу у справі з російською транснаціональною компанією «Газпром».

Повідомляється, що після того, як керівництво національної акціонерної компанії прийняло рішення здійснити виплату премій, які сумарно складають 45,6 мільйона доларів, після оголошення результатів Міжнародного арбітражного суду Стокгольма, почався гучний скандал. В результаті чого, Кабмін заборонив виплату будь-яких бонусів на держпідприємствах. Також виникнула заява від уряду стосовно потреби у перегляді рівня заробітних плат топ-менеджерів даних компаній.

Відзначається, що позов поданий на Державну аудиторську службу, на думку якої рішення про заохочення генерального директора «Нафтогазу» у вигляді премії, яка налічує 228 мільйонів грн, є порушенням розпорядження уряду України. Дане звернення до суду надійшло після прийняття рішення Наглядової ради «Нафтогазу» про продовження контракту на наступні 3 роки з Андрієм Коболєва. Його заробітна плата складе 2 мільйони грн. Повідомляється, що рада посилалася на пропозицію рекомендаційного характеру від комітету з призначень та винагород. Згідно з його думкою, ця заробітна плата відповідає нинішнім умовам ринку. Але голова уряду Володимир Гройсман висловив стурбованість нарахуванням премій, а також запевняє, що Кабінет Міністрів подібного рішення не стверджував.

Андрій Коболєв, у свою чергу, зазначив, що його зарплата має досить високий рівень для держави, але при цьому він не назвав точну цифру. Хоча заявив, що у місяць він заробляє більше ніж 7 цифр до коми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*