Об’єднання кандидатів у президенти України може продовжитися

Videoblocks.com

Кандидат на найвищу посаду країни Анатолій Гриценко під час ефіру на каналі ICTV повідомив про активну стадію переговорного процесу з деякими кандидатами на пост президента, а також обговорення стосовно об’єднання своїх сил на виборах з політпартіями та громадськими організаціями.

Крім цього Гриценко зазначив, що представники громадських об’єднань вимагали проведення переговорів з такими кандидатами, як Смешко, Кошулинський, Добродомов, Безсмертний, Кривенко і не тільки з ними.

Про результати переговорів політик нічого не повідомив, тому що вважає не етичним обговорення ще не узгоджених моментів. Але він переконаний, що благо країни для кандидатів і представників організацій вищі за власні амбіції. Також Гриценко підкреслив, що дані кандидати є проукраїнськими й вони не допустять спроб фальсифікувати волевиявлення народу.

Крім того, у своїх коментарях лідер “Громадянської позиції” згадав музиканта Святослава Вакарчука і виявив надію, що той “ще скаже своє слово”.

Щодо рішення партії «Сила людей» відкликати свого кандидата Дмитра Гнапа і не підтримувати жодного з кандидатів, Гриценко висловився, що з регіональними осередками даної партії переговори теж ведуться.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*