Тандем високопоставлених поліціянтів-вимагачів затримано в Сумах

News.pn

Двоє службовців Нацполіції керівного складу були спіймані на отриманні хабара в адміністративному центрі Сумської області. Про це повідомляє прес-служба правоохоронної структури.

Як стало відомо, керівник райвідділу Нацполіції Сумщини викритий у вимаганні, за підсумками якого він отримав неправомірну винагороду. Його пособником був начальник відділу реагування патрульної служби.

Поліційні службовці потрапили під підозру в минулому році. Вони регулярно вдавалися до вимагання, отримуючи хабарі в обмін на відсутність адміністративної відповідальності та кримінального переслідування.

Операція по затриманню підозрюваних була проведена ГУНП Сумщини за сприяння керівників Нацполіції області. Якщо провина затриманих поліціянтів буде доведена, їм загрожує тюремне ув’язнення строком від п’яти до десяти років. В даний час відкрито кримінальне провадження за статтями 368 і 28 (частина 3-тя) Кримінального кодексу.

Затримання підлеглих прокоментував Сергій Князєв, який обіймає посаду керівника Нацполіції. Він підкреслив, що подібні випадки в поліційних рядах неприпустимі, пообіцявши суворо реагувати на аналогічні протиправні дії, з несенням відповідальності винними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*