Гордон різко відповів на погрози: «Я тобі кадик вирву»

Gottstat.com

Журналіст Дмитро Гордон розповів про погрози розправи, які йому надходять після оцінки життя та діяльності лідера ОУН Степана Бандери.

Він уточнив, що шквал критики на нього обрушився після інтерв’ю Інтернет-виданню Politeka, де обговорення торкнулося Бандери, а також історії України в загальному. У бесіді з колегою головний редактор «Гордона» зізнався, що йому не імпонує Степан Бандера.

Коментуючи реакцію, що послідувала за його визнанням, Гордон процитував націоналістичного політика Ірину Фаріон, яка назвала його «прокляттям для країни» та закликала створити журналісту нестерпні «умови для існування». Він також звернув увагу на коментар заступника голови Кіровоградської облради Ігоря Степури, який також різко відреагував на слова Гордона. Чиновник написав в грубій формі, що бажана смерть журналіста «слідом за Бузиною».

Журналіст пообіцяв звернутися з заявою в Генпрокуратуру, кваліфікуючи заяви Фаріон і Степури як загрози. Також він зажадав від учасника президентських перегонів від ВО «Свобода» Руслана Кошулинського виключення Фаріон з лав націоналістичної політсили.

 

Згодом Гордон записав відеозвернення на адресу Степури, порадивши чиновнику не потрапляти йому на очі та пообіцявши «вирвати кадик».

Нагадаємо, що Олесь Бузина, згаданий Ігорем Степурою – вбитий в 2015 році журналіст і публіцист, який отримав неоднозначну оцінку одних і популярність у інших через різку критику українського поета Тараса Шевченка, інших діячів культури і історії України, феміністичного руху та Євромайдану.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*