Укроборонпром України: «оборонний скандал» створено штучно і на замовлення

thenews.com.ua

Інформація, яка з’явилася в новому випуску програми «Наші гроші» і звертає увагу на ймовірні розкрадання в «Укроборонпромі», є заангажованою та містить елементи маніпуляції. Про це заявили в державному оборонному концерні.

Причиною звинувачень на адресу журналістів стало їх розслідування з капітального ремонту двох військово-транспортних повітряних суден Ан-26 для закордонного замовника. У заяві від імені прес-служби «Укроборонпромі» вказується, що не був приведений коментар державного концерну, який був наданий журналістам по зробленому запиту.

Некоректною в «Укроборонпромі» назвали інформацію про те, що вартість деякого обладнання для Ан-26 була завищена в сім разів. Прес-служба держконцерну послалася на договір із закордонним замовником, згідно з яким, прилади повинні були бути замінені на нові. Українські підприємства, що працюють в авіаційній сфері, повідомили державний концерн про відсутність висотометрів – позитивну відповідь дала лише компанія «АН-сервіс». Прилади були перевірені представниками замовника та експертами держпідприємства «Завод 410 цивільної авіації», зазначає прес-служба «Укроборонпрому».

У повідомленні підкреслюється, що ніяких інших фактів, що прилади випуску пізніше 2014 року були імпортовані в Україну, не зафіксовано. Ціна закупівлі була оптимальною, відзначається в заяві, і це підтверджується тим, що замовник придбав їх в Україні, а не у російського виробника, всупереч тому, що клієнт «Укроборонпрому» був партнером РФ по «Митному союзу».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*