Гладковський-молодший: «оборонний скандал» – це спроба дискредитації Порошенко

112.ua

Гладковський-молодший, який є одним з фігурантів скандального розслідування, в спробах захистити свою репутацію та репутацію свого батька (звільненого вчора заступника секретаря РНБО), назвав розслідування журналістів про розкрадання в Укроборонпрому фейком і заявив про намір назвати прізвища людей, які надали цю інформацію журналістам.

Дана заява була записана на відео, використовуючи зелений хромакей. Ігор Гладковський пояснив вибір фону: тому що дане полотно використовується в кінематографі та дозволяє змінювати зображення, створювати графіку, то таким чином можна штучно створити розмови, яких не було насправді.

Далі в ролику він називає причини появи компромату. Основною метою є, звичайно ж, спроба дискредитації Петра Порошенка напередодні виборів. Ні для кого не секрет, що для подібних завдань обирається людина з найближчого оточення й при цьому, він повинен мати робочі зв’язки. Після цього штучно створюється та оприлюднюється компромат, щоб запевнити виборців в поганій команді та поганому президенті. Гладковський-молодший упевнений, що саме його батько й був обраний для створення негативного іміджу.

У підсумку Ігор Гладковський нагадав усім, що Україна – правова держава й за наклеп можна подати в суд. Також він анонсував оприлюднення прізвищ осіб, причетних до даної фальсифікації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*