Нардеп Онищенко готовий щедро преміювати за розслідування проти Порошенка

Народний депутат Олександр Онищенко на своїй сторінці в Фейсбук заявив, що готовий преміювати кожного, хто може надати якісні розслідування, які стосуються не тільки оточення Петра Порошенка, але й самого президента.

Дана заява була оголошена після скарги журналіста Дениса Бігуса на відсутність коштів для проведення розслідувань. Онищенко зазначив, що це загальна проблема українського ринку ЗМІ, бо його практично не залишилося, до того ж багатьом «закрили рота».

З публікації відомо, що нардеп хоче заплатити премію в розмірі від 500 тисяч гривень за гідні матеріали, які послужили звільненню «злодія» з кола чинного голови держави, до того ж СБУ, ГПУ та НАБУ. А ось за компромат, який може привести до припинення повноважень президента, Онищенко пропонує один мільйон гривень.

Нагадаємо, раніше журналісти Bihus.Info випустили ще одну частину матеріалів про розкрадання в оборонній сфері, в якій повідомлялося про закупівлю висотомірів для літаків в РФ та ще за завищеною ціною. У вартість включені були “відкати” для керівника держконцерну Павла Букіна та екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*