«Нафтогаз»: до 2020 року транзит російського газу через Україну може припинитися

Виконавчий директор вітчизняної компанії «Нафтогаз Україна» Юрій Вітренко виступив із заявою, в якій висловив точку зору про те, що до наступного року транспортування газу з Російської Федерації через українську територію буде зупинено. Він підкреслив, що він не бачить ніяких оптимістичних сценаріїв розвитку або ж якихось підстав для того, щоб очікувати розумні домовленості та транзит газу через нашу країну.

Вітренко наголосив, що найбільш ймовірним є сценарій, згідно з яким газовий транзит через українські території до наступного року буде зупинено. Такі прогнози обґрунтовуються тим, що у Російської Федерації не буде потреби використовувати газотранспортну систему України для постачання газу в держави Європейського союзу, якщо свою роботу розпочне новий російський газопровід «Північний потік-2». Він додав, що в такій ситуації бюджет України може зіткнутися з втратами, які досягнуть 4% від ВВП.

Нагадаємо, що до цього голова уряду Російської Федерації Медведєв виступив із заявою, сто для того, щоб зберегти транспортування газу через територію України після поточного року необхідно виконати певні умови.

Крім цього, голова українського підприємства «Нафтогаз» Андрій Коболєв висловив точку зору, відповідно до якої, через українські території більше не буде здійснюватися транзит російського газу.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до»Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*