В Україні проблеми не з владою, а з опозицією, що все критикує

Експерт в галузі політології Олеся Яхно виступила із заявою про те, що політичний процес в нашій країні потребує конструктивної критики, а не інтерпретації, що замінює факти.

На думку експерта, політичні діячі не думають про те, що коли вони компрометують своїх опонентів, вони шкодять всьому політичному класу, до якого теж відносяться.

Яхно нагадала про існування принципу бумеранга та підкреслила, що деякі політичні діячі відразу дають свою інтерпретацію подій, наприклад, вбивства активістки Гандзюк, та звинувачують у всьому чинну владу. Після цього, політичний бумеранг повертається до цих же політиків, оскільки з’ясовується, що вони могли дозволити собі висловлювання, які вважаються неприпустимими.

Таким чином, експерт підкреслює, що в нашій країні повністю дискредитували публічні дискусії, в ході яких факти замінюються інтерпретацією подій тими чи іншими політичними діячами. На її думку, відповідальність за це більшою мірою лежить не на владі, а на опозиції. У зв’язку з цим, держава потребує конструктивної критики, яка могла б стати відмінним мотиватором та стимулом. Так, Яхно наполягає, що в країні немає проблеми влади, чого не можна сказати про проблему опозиції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*