Гройсман: зниження газових тарифів приведе країну в глибоку кризу

Голова уряду України Володимир Гройсман виступив із заявою, в якій зазначив, що у нашої країни немає можливості знизити газові тарифи для українців, які були підвищені восени минулого року, в односторонньому порядку. Крім цього, Україна не може піти на даний крок, оскільки їй доведеться зіштовхнути з низкою серйозних наслідків.

Для того, щоб зменшити ціну на газ, необхідно одержати згоду міжнародних партнерів держави, в іншому випадку, вони перестануть підтримувати та вкладати кошти в нашу країну. Дана заява була зроблена Гройсманом в ході засідання Кабінету Міністрів.

Як зазначає прем’єр, знизити газові тарифи можна буде лише в тому випадку, коли буде укладена консолідована домовленість міжнародних партнерів з Україною, в односторонньому порядку наша країна не може піти на цей крок, оскільки це загрожує важкими наслідками для економічної сфери держави.

Якщо ж в країні підуть на цей крок, то весь цивілізований світ відмовиться співпрацювати з нашою країною, а сама Україна зануритися у важку економічну кризу. Даний сценарій допустити неможна, у зв’язку з чим, владі доводиться приймати неприйнятні в суспільстві рішення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*