Рада Європи: в Росії стрімко зростає нетерпимість до українців

Європейська комісія расизму та нетерпимості, заснована Радою Європи, оприлюднила доповідь, згідно з якою, в Росії з 2014 року ступінь нетерпимості до українців стала стрімко зростати. Дана ситуація пов’язана з окупацією Кримського півострова та військового втручання з боку Росії, внаслідок якого в східних територіях нашої країни спалахнув збройний конфлікт.

Також у звіті сказано, що нетерпимість росіян до українців більшою мірою має політичну спрямованість, оскільки громадян України оголошують ворогами Російської Федерації. Також у доповіді повідомляється, що політичні діячі та вищі посадові особи Росії можуть дозволити собі виступити з висловлюваннями, які мають расистські риси.

Найчастіше до них вдаються напередодні виборів, при цьому, основними жертвами даних висловлювань стають кавказькі та азіатські мігранти, мусульмани та українці.

ЄКРН інформує, що політики та релігійні діячі з Росії систематично виступають з висловлюваннями, які мають гомофобний та трансфобний характер, при цьому, їх дії залишаються безкарними. Водночас, підкреслюється, що хоч у Росії є антиукраїнська риторика, але напади на наших співвітчизників не є частими. Дану ситуацію обґрунтовують тим, що українців досить складно ідентифікувати.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*