Обшук у квартирі журналіста Скачко — автора “Антифашиста”

Прес-служба СБУ повідомляє, що співробітники правоохоронного органу здійснюють обшук Володимира Скачка, журналіста та за сумісництвом автора електронного ресурсу під назвою «Антифашист».

Повідомлення свідчить про те, що у рамках розгляду досудового характеру, згідно з кримінальним діловодством, порушеним на осіб, які мають зв’язок з діяльністю, спрямованої проти нашої країни, державних медіа-структур РФ в Україні, проводяться слідчі дії в особистому приміщенні Скачко.

Bl-ua.info

Згідно з інформацією, саме він є одним з головних авторів, які займалися підготовкою матеріалів на замовлення медіа Росії, мають пропагандистський характер. Правоохоронний орган спеціального призначення повідомляє, що процесуальне рішення прийметься після проведення обшуку.

Володимир Скачко, у свою чергу, є автором великої кількості публікацій, у змісті яких журналіст критикував владу. Дані статті поширювалися через різні інтернет-ресурси, а сам автор постійно бере участь у ток-шоу на телевізійних каналах Російської Федерації. Також повідомляється, що Скачко до березня 2014 року обіймав посаду головного редактора видання «Київський телеграф», що виходить щотижня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*