Глава Кабміну України пообіцяв вилікувати залежних від соцмереж чиновників

Володимир Гройсман, голова уряду України, висловив своє обурення у ході наради. Прем’єр-міністр був незадоволений поведінкою тієї частини державних службовців, які під час роботи використовували свої гаджети, зокрема перебували у соцмережах.

Голова Кабінету Міністрів заявив, що під час наради, смартфони чиновництва повинні бути відкладені. У гіршому випадку, Володимир Гройсман пообіцяв забезпечити всіх міністрів курсом лікування залежності від соціальних мереж, який буде проходити у примусовому порядку. Прем’єр-міністр також зазначив, що подібна ситуація є неприпустимою. Адже нарада була присвячена питанням, що стосуються забезпечення жителів України централізованим теплопостачанням, хоча у цей час багато міністрів, забувши про важливі проблеми, успішно перебували у віртуальному світі.

Гройсман додав, що, на його думку, подружжя чиновників будуть вдячні за подібний курс лікування, який поверне у реальність їхніх чоловіків.

Abcgazetesi.pivol.net

Згідно з дослідженнями австралійських вчених, у людей, яких спостерігається залежність від соцмереж, так само як і у людей, хворих на алкоголізм, відзначається однакові порушення психіки людини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*